wedos

745x100cz.png

Stavební firmy

Stavební firmy

Zakázková výroba ze skla a nerezové oceli

Výroba doplňků interiérů a exteriérů ze skla a nerezové oceli. Vyrábíme šatníkové skříně, vitríny, skleněné obklady kuchyní a koupelen, schodiště, skleněná zábradlí, příčky, ploty, přístřešky.
Oct 21, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Zahradnické a lesnické služby a práce Jan Beran

Rekultivace, výsadba veřejné zeleně, pěstování okrasných ostlin a dřevin. Lesnická činnost a myslivost.
Jan 31, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Zahradní práce Doupovec

Naše firma se zabývá realizací zahrad na klíč, projekcí a montáží automatických závlahových systemů, výkopovými prácemi a rovnáním terénu.
Mar 14, 2013 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Zahradní jezírka České Budějovice

Poskytujeme služby zahradních architektů, provádíme návrhy a realizace zahrad, údržbu zeleně, výstavbu zahradních jezírek, instalaci a servis automatických zavlažovacích systémů.
Jul 3, 2014 Kliknuto: 0 PageRank: 0

Zahradní architekt Hradec Králové

Poskytujeme služby zahradních architektů, provádíme návrhy a realizace zahrad, údržbu zeleně, výstavbu zahradních jezírek, instalaci a servis automatických zavlažovacích systémů.
Jul 2, 2014 Kliknuto: 0 PageRank: 0

Zahradní a bazénová dlažba EBRO

Mrazuvzdorná, protisluzná, neglazovaná keramická dlažba ze španělska pro použití především v exteriérech rodiných domů na vstupy, terasy, schody, chodníčky, garážové vjezdy, zimní zahrady, krby a baz
Nov 10, 2011 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Zabezpečovací technika a elektroinstalace

Nabízím Vám stavební a dělnické práce, lití podlah, rekonstrukce a revitalizace objektů, instalaci zabezpečovacího systému Jablotron. V nabídce naleznete mimo jiné i elektroinstalatérské práce,...
Jun 23, 2015 Kliknuto: 0 PageRank: 0

WM-MONT - dřevěný nábytek Brno

Dřevěný nábytek Brno. Komplexní dokončování interierových prací bytových prostor. Specializuje se na dodávky nábytku a to zejména vestavěných skříní, kuchyňských sestav, dřevěného nábytku na míru.
Mar 16, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Weblog o střešních oknech

Vítejte na weblogu, který s klade za cíl seznámit Vás s historií a technologí výroby střešních oken. Střešní okna jsou v dnešní době stále více prosazovány v nové zástavbě.
Feb 11, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

WALCO CZ spol. s r.o.

Komplexní dodávky pozemního stavitelství, inženýrské stavby, kanalizační a vodovodní sítě, přípojky, komunikace. Provádíme vodohospodářské stavby - ČOV, opevnění a úpravy toků, retenčních nádrží, aj.
Nov 5, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Výtahy

Základní informace o výtazích a jejich historie. Dále také jejich rozdělené podle typů a podle domu kde se výtah používá. Naleznete zde srovnání několika druhů výtahů, jejich klady, zápory a využití.
Nov 24, 2009 Kliknuto: 2 PageRank: {no_pagerank}

Výškové práce – kácení stromů, nátěry fasád...

Firma Pavel Dostál zajišťuje veškeré výškové práce pro celou Českou republiku.Výškové práce provádíme pomocí horolezecké techniky z lana, dostupných prací.
Oct 9, 2011 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

{top}