wedos

překladatelské a tlumočnické služby

Soukromá výuka a doučování

Doučování, výuka, hraní na nástroje, matematika, výuka angličtiny, učitel, trénink,cvičení, příklady, gramatika, výuka němčiny, výuka online
Apr 7, 2012 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

A Vaše slova mají váhu.

Staráme se, aby byly Vaše texty kvalitní. Korigujeme, překládáme. Text-pilot - to jsou obousměrné anglické překlady a české korektury.
Sep 8, 2009 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

aaa-preklady.cz

Překladatelská činnost: Překládám texty z němčiny do češtiny a z češtiny do němčiny. Další činnosti: Výuka německého jazyka, tlumočení čeština – němčina, korektury německých textů.
Apr 14, 2010 Kliknuto: 3 PageRank: {no_pagerank}

Academia s.r.o

Nabizime služby v oblasti :překladatelských služeb a vedení firemních kurzu. Dále nabízíme Využit mužete naše služby i v oblasti realit a učetnictví.
Oct 4, 2009 Kliknuto: 2 PageRank: {no_pagerank}

Agentura Alie - Pavlína Opletalová

Agentura Alie nabízí Všem svým zákazníkům komplexní služby spojené s překlady světových jazyků, texty a tištěnými dokumenty. Profesionální překladatelské služby.
Apr 26, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Agentura EUROPE PRO

Naše agentura EUROPE PRO Vám nabízí překladatelské a tlumočnické služby ve 34 jazycích. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a chceme v co největší míře vyhovět jeho požadavkům. Důraz kla
Jan 25, 2011 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

Agentúra MyEnglish

Jazyková agentúra MyEnglish ponúka profesionálne prekladateľské služby, tlmočnícke služby a doučovanie angličtiny.
Nov 2, 2012 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Agentura Rychlý Překlad

Sdružujeme překladatele i rodilé mluvčí a poskytujeme překladatelské služby, tlumočení z češtiny do angličtiny a naopak.
Mar 9, 2012 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

AngIta - překlady italština, angličtina překlady

Profesionální překladatel provádí tlumočení a překlad italština (i soudní překlad) a překlad angličtiny. Brzy dodám překlady z techniky, práva, zemědělství i jiných oborů vč. běžné korespondence.
Jan 16, 2010 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

Anglická škola LITE - angličtina

Anglická škola LITE – ve všech regionech ČR. Učíme angličtinu přirozeným způsobem, podobně jako jste se naučili svůj rodný jazyk. Výuka angličtina je tak pro vás velmi snadná. Přijďte se podívat na u
Jun 5, 2012 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Angličtina - němčina

Překlady a tlumočení. Angličtina a němčina. Odborné i běžné texty. Strojírenství, elektrotechnika - návody k použití, gastronomie - jídelní lístky, recepty. Výuka, doučování, příprava ke zkouškám.
Apr 25, 2009 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

Angličtina kurzy

Stránka o angličtině a jejím studiu. Přečtěte si, jak a proč se učit anglicky, a také proč se toho vůbec nebát. Rovněž se dozvíte, jak angličtinu zvládají ostatní.
Jul 18, 2012 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

{top}