wedos

Bezpečnost práce

Bezpečnost práce

MIDDEX AGENCY s.r.o.

Společnost MIDDEX AGENCY s.r.o. se zabývá dovozem, prodejem a montáží bezpečnostních okenních fólií, autofólií, fólií na sklo.Poskytujeme záruky a nabízíme kvalitní záruční i pozáruční servis.
Aug 11, 2009 Kliknuto: 2 PageRank: {no_pagerank}

ABOKO ready s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v oblasti BOZP a KOORDINÁTORA na staveništi. Neváhejte a využijte našich bohatých zkušeností v oblasti bezpečnosti.
Jul 8, 2011 Kliknuto: 2 PageRank: {no_pagerank}

Alarmy

Alarmy a zabezpečovací zařízení. Zabezpečíme Váš majetek kvalitně a spolehlivě. Od jednoduchých systémů až po rozlehlé objekty. Rozdělení objektu na zóny.
Apr 6, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Aparch – balistika ,neprůstřelnost, trezory

Vyrábíme: bezpečnostní dveře, trezory, trezorové dveře, trezorové vrata, bezpečnostní přepážky, penežní propusti, neprůstřelná okna, protipožární dveře, výstavba trezorových místností.
Jan 12, 2012 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

B7U - bezpečnostní a úklidové služby s možností náhradního p

Kompletní ochrana objektů, majetku a osob, dálková ostraha objektů, detektivní služba, požární ochrana, recepční služby, úklidové služby a práce.
Dec 10, 2009 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

BEPO - Služby BOZP a PO, software BOZP

Bezpečnost práce (BOZP) a požární ochrana (PO) - komplexní služby včetně provádění školení a auditů systému řízení BOZP. Výkon koordinátora BOZP na staveništi. Nabídka software BOZP.
Jan 10, 2009 Kliknuto: 13 PageRank: {no_pagerank}

Bezpečnost práce

Společnost Ramago.net s.r.o. nabízí služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Provádíme revize elektrických zařízení, zpracování dokumentace BOZP a PO, školení
Mar 7, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Bezpečnostní a úklidové služby hradec králové

Bezpečnostní agentury Vám nabízejí ochranu majetku, doprovod a nabízejí spoustu dalších možností. Úklidové služby Vám pomohou při jakémkoliv úklidu a tím Vám ušetří Váš čas.
Feb 10, 2011 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Bezpečnostní agentura, Adra group s.r.o.

Bezpečnostní agentura Adra group s.r.o. je ryze česká společnost zaměřená na poskytování komplexního portfolia bezpečnostních a zabezpečovacích služeb.
Feb 10, 2011 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Bezpečnostní agentura, hlídání objektů

Bezpečnostní agentura je nepřetržité monitorování na ochranu objektů prostřednictvím technických zařízení. Poskytujeme komplexní služby v oblasti ochrany osob a majetku
Mar 23, 2009 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

Bezpečnostní agentury a úklidové služby Pardubice

Bezpečnostní agentury Pardubice vám mohou nabídnout ochranu majetku soukromého, firemního, také zajišťují ochranu osob. Mezi bezpečnostní služby patří také ostraha fyzická, ,
Mar 2, 2011 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Bezpečnostní agentury a úklidové služby Šumperk

Bezpečnostní agentury města Šumperk Vám nabízí ochranu majetku, zajišťují ochranu osob, fyzickou ostrahu, nebo je možnost připojení objektu na PCO
Mar 3, 2011 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

{top}