wedos

Stavební firmy

Stavební firmy

HODIS zateplení a fasády Brno

Společnost Hodis provádí zateplení fasád, zateplení budov, zateplení panelových domů.
Apr 20, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Flowers Kolkata Inc.

Send Flowers to Kolkata, Flowers Kolkata, Send Flowers Kolkata, Flowers in Kolkata, Florist in Kolkata, Flowers delivery Kolkata, Sending Flowers to Kolkata.
Apr 8, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

SEDMA systém s.r.o.

Vyrábíme plastová okna, dveře, zimní zahrady, navrhneme, vyrobíme, namontujeme. Plastová okna vhodná pro panelové domy. Žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu.
Sep 21, 2009 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

Sruby, chaty a roubenky

Realizujeme dřevostavby - sruby, roubenky, srubové a roubené stavby, srubové domy, srubové chaty, zahradní chatky, garážové přístřešky, garážové stání, altány, pergoly, tesařské práce.
Oct 24, 2009 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

Stavební práce-Rekonstrukce bytových jader

Provádím veškeré zednické a obklačské práce, kompletní rekonstrukce bytových jader.Více informací najdete na stránkách www.LiborChmelina.com
Nov 26, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

1.Udržba nemovitostí

Hlavní zaměření je plný servis vaší nemovitosti .Díky široké nabídce řemeslných prací nemusíte volat hned několik firem .
Feb 10, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

AAA ThermoBlock, s. r. o.

Stavíme nízkoenergetické pasivní domy za použití thermopanelů, thermo základů a posi-joist nosníků. Při využití thermopanelů činí úspora cca 30 % nákladů při realizaci hrubé stavby.
Feb 16, 2012 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

Abasta – topení, instalatérství, pohotovost

Nabízíme veškeré služby v oblasti topení,instalatérství,čištění kanalizací a odpadů a pohotovostní službu 24 hodin. Zaobíráme se havarijním servisem,
May 27, 2011 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

ABC instalatéři Praha - havarijní servis nonstop

Havarijní servis nonstop, strojní čištění kanalizace, revize kamerou vč. záznamu, čištění tlakovou vodou, opravy kanalizace, instalatérské a topenářské práce. Zmrazovací technika. Praha a okolí. Tel.
May 22, 2009 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

Aktimo s.r.o. - specialista na strojní omítky a fasády

Společnost Aktimo s.r.o. je stavební firma specializující se na vnitřní i vnější omítky a zateplovací systémy. Provádí strojní a ruční omítky, fasády, štuky a opravy omítek. Nabízí prodej materiálů.
Oct 26, 2009 Kliknuto: 3 PageRank: {no_pagerank}

Alfadiz s.r.o.

Předprojektová a projektová příprava staveb , jejich napojení na IS ,zajištění „souhlasů se stavbou“ a „stavebních povolení“. Dodávky montovaných dřevostaveb bungalovů, přízemních, patrových a podkro
Mar 1, 2012 Kliknuto: 17 PageRank: {no_pagerank}

Alteg Bohemia s.r.o. - pronájem plošin

Nabízíme pronájem MP 20, vysokozdvižná montážní plošina s dosahem 19 metrů a služby s plošinou spojené. Kolín, Poděbrady, Nymburk, Lysá nad Labem. Stavební práce, kácení a prořez stromů
Oct 5, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

{top}