wedos

745x100cz.png

Stavební firmy

Stavební firmy

Asfalt, autodoprava, čištění komunikací - Klíma

Zajišťujeme kompletní opravy vozovek a chodníků - litý asfalt a živičná směs. Provozujeme nákladní dopravu vozy Renault Kerax, Avia kontejner.
Apr 10, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Asterix VTP, s.r.o. - instalatérství a topenářství

Nabízíme domovní instalatérské práce, zajišťujeme topenářské a plynoinstalatérské práce, provádíme revize plynu. Rekonstrukce, montáže plynových spotřebičů a ústředního topení, po celé ČR.
Dec 16, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Ateliér 133

Zabýváme se projekční činností ve výstavbě a poradenstvím, projektováním novostaveb a rekonstrukcí. Nabízíme kompletní služby od předprojektové přípravy až po realizační projektovou dokumentaci.
Mar 7, 2011 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

Ateliér Mozkyt, vše pro spokojené bydlení

Ateliér Mozkyt pro vás obstará komplexní služby v oblasti bydlení. Zajišťujeme projektování a rekonstrukce rodinných domů, bytů i průmyslových objektů.
Oct 4, 2012 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Autojeřábnické práce Olomouc, Prostějov - Michal Kopečný

Provádíme autojeřábnické práce v Olomouci, Prostějově, celém olomouckém kraji, po dohodě i jinde v místě potřeby. Využíváme autojeřáby AD 080 s nosností až 8 tun.
May 16, 2012 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Autojeřáby Hradec Králové

Autojeřáby Radek Lorenc nabízí pro Hradec Králové i celou Českou republiku jeřábnické služby, jakými jsou jeřábnické práce, přeprava materiálů či přeprava stavebních buněk.
Jun 15, 2011 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Autojeřáby Kladno, pronájem mobilních autojeřábů, zemní prác

Jeřábnické a zemní práce, nákladní autodoprava a pronájem mobilních autojeřábů s kvalifikovanou obsluhou.
Dec 22, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Avelon - Stavební realizace

AVELON - firma která Vám nabízí komplexní služby od návrhů po realizace v oblasti stavebnictví; designu, výroby a dodávky nábytku; reklamy všeho druhu.
Oct 11, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

b2 interiors - architekti

architektonická spoločnosť, 3D návrhy interiérov a exteriérov, projekčná činnosť, návrh a zariadenie nebytových priestorov a kancelárií, požiarna ochrana, profesie, realizácia
Jan 16, 2015 Kliknuto: 0 PageRank: 0

b52 ateliér a design

Studio b52 se zabývá návrhem širšího spektra staveb od občanských staveb, přes sakrální stavby po průmyslové stavby. Disponuje vlastním týmem zkušených architektů a stavebních inženýrů.
Jan 27, 2011 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Balcárek - pískování, tryskání, nátěry

Balcárek Litovel, to je nejen kvalitní pískování, tryskání, protikorozní nátěry ale také konzultace a poradenská činnost od profesionálů ve svém oboru. Spojte se s profesionály, spojte se s námi!
Feb 27, 2011 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Barvy-Laky-Zateplení

Specializovaná prodejna barvy,laky,zateplovací systémy.Míchání odstínů dle vašeho výběru.Možnost objednání:malířů pokojů,natěračů,zedníků,protipožární,antigrfitové nátěry,zateplování fasád...
Mar 26, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

{top}