wedos

Bezpečnost práce

Bezpečnost práce

Revize elektro hromosvodů spotřebičů vyhláška 50

Rudolf Švorčík Elektromont Revize elektrických zařízení instalací,hromosvodů,Revize elektro strojů,nářadí a spotřebičů,Elektrorevize,Školení vyhlášky 50.Působnost celá ČR Náchod,Hradec Králové,Praha
Aug 11, 2009 Kliknuto: 8 PageRank: {no_pagerank}

Revize elektro Obolecký

Revize elektroinstalací Revize elektrospotřebičů a ručního nářadí Revize hromosvodů Revize strojních zařízení
May 7, 2021 Kliknuto: 0 PageRank: 0

Revize HTI

Činnosti spojené s revizemi VTZ provádíme na té nejvyšší úrovni od roku 1994 a v současné době máme již vice než dvacet kmenových revizních techniků ze všech oborů a oblastí.
Apr 2, 2012 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Revize plynu a revize plynových kotlů a zařízení - ELPECO

Provádíme výchozí i pravidelné revize plynových zařízení, revize plynových spotřebičů, revize kotle a plynových kotlů, revize plynu bez výkonového omezení.
Jun 14, 2012 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Servis pro výškové práce.

Poskytujeme servis pro výškové práce. Nabízíme školení pro osoby provádějící práce ve výškách pomocí horolezecké techniky, prodej a revize OOPP, poradenské služby.
Sep 10, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Školení požární ochrany online | Školitel

Levně a efektivně proškolte své zaměstnance ve školení požární ochrany. Zapomeňte na nesmyslné hodiny s vaším bezpečákem. Systém školitel vás proškolí snadno a rychle za polovinu nákladů.
Jan 19, 2015 Kliknuto: 1 PageRank: 0

Školitel | školení BOZP, školení PO

Moderní zákonná školení zaměstnanců online. Systém Školitel je jediný elearningový systém na našem trhu, který je přizpůsoben pro vaše "chytré" mobilní telefony a školení můžete nyní...
Jan 30, 2015 Kliknuto: 1 PageRank: 0

Spectrum security

Zabezpečujeme služby v oblastiach bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci (BOZP), požiarnej ochrany, predaja ako aj montáže hasiacich prístrojov, merania úniku tepla z budov pomocou termovízie,...
Mar 23, 2017 Kliknuto: 0 PageRank: 0

Učíme první pomoc

Naše firma se zabývá výukou první pomoci pro veřejnost i pro firmy. Tým lektorů se skládá ze studentů všeobecného lékařství, kteří se dlouhodobě zajímají o první pomoc.
Apr 20, 2015 Kliknuto: 0 PageRank: 0

Wakkenhat Security, a.s.

Společnost WAKKENHAT SECURITY a.s. nabízí bezpečnostní systémy a zabezpečovací techniku na celém území České republiky. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob.
Sep 21, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Zabezpečovací systémy

Odborně provedená instalace a nastavení všech nezbytných zabezpečovacích systémů a bezpečnostních systémů proti požáru, dále také digitální televize a satelitu.
Jun 6, 2012 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Zabezpečovací systémy Praha – kamerové systémy

Specializací naší firmy jsou veškeré zabezpečovací systémy (EZS), kamerové systémy, počítačové sítě a služby pro pobočkové telefonní ústředny a další příbuzné obory.
Nov 16, 2011 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

{top}