wedos

Bezpečnost práce

Bezpečnost práce

Doson s.r.o. - bezpečnostní agentura, bezpečnostní služby, B

Společnost zajišťuje bezpečnostní služby, tzn. ochranu objektů, majetku a osob formou pevné i mobilní fyzické ostrahy, detektivní a také úklidové služby.
Sep 30, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Dr. Ing. Jana MATUROVÁ - PYROKONTROL trading & consulting

PO, bezpečnost práce, BOZP, enviroment, revize elektrických zařízení, odpadové hospodářství, nakládání s odpady, poradenství, školení, ochrana životního prostředí, OŽP
Mar 11, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Elektrorevize Jiří Buben- revize elektro

Provádí revize vyhrazených elektrických zařízení NN. Provádí revize strojů, elektroinstalací, hromosvodů, revize elektro spotřebičů a nářadí, svářeček.
Jul 6, 2010 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

Elektrorevize- revize hromosvodů- revize elektro-vyhláška 50

Revize elektrických zařízení .Revize elektroinstalací ,Revize hromosvodů,Revize strojů,Revize elektro nářadí a spotřebičů,Elektrorevize,Školení a přezkoušení z vyhlášky 50/78 Sb.
Jan 12, 2009 Kliknuto: 60 PageRank: {no_pagerank}

Elemont bezpečnostné a kamerové systémy

Spoločnosť vznikla v roku 2007 ako nástupca firmy Elemont - Patrik Drobný, ktorá začala svoju činnosť v roku 1994 ako dodávateľ slaboprúdových a bezpečnostných systémov.
May 2, 2012 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Energeticke prukazy budov

Energeticke prukazy budov je nový pojem, s kterým se budeme setkávat v souvislosti s auditem domu. Průkaz vyjadřujet energetickou náročnost budov a objektů s hlediska spotřeby elektrické energie.
Nov 27, 2008 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Formuláře a vzory zdarma ke stažení

Ukázky formulářů, tiskopisů, šablony, doklady a vzory zdarma ke stažení. Ze stránek si můžete stáhnout cestovní příkaz, daňový doklad, fakturu a mnohé další.
Sep 12, 2009 Kliknuto: 116 PageRank: {no_pagerank}

GSM alarm, který nezklame

Unikátní systém JABLOTRON je odpovědí na Vaše veškeré obavy o majetek či vlastní zdraví. Zabezpečovací systémy využívající GSM alarm nejsou výsledkem paranoie ale faktického nebezpečí.
Mar 20, 2013 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

HACCP consulting

Zavádění Systému kritických bodů HACCP, ISO 22000, BRC, IFS a komplexní služby na úseku PO a BOZP, zpracování povinné dokumentace, nezávislé audity, poradenství a školení pracovníků.
Sep 7, 2009 Kliknuto: 44 PageRank: {no_pagerank}

Horolezecká technika Brno

Školení prací ve výškách a prodej horolezecké techniky. Provádíme vstupní a opakovací školení pracovníků, kteří provádějí a řídí práce ve výškách, poradenskou činnost pro nákup ochranných prostředků.
May 18, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Jiří Dolejš Security Systems

Jiří Dolejš Security Systems nabízí bezpečnostní poradenství pro organizace i jednotlivce v oblasti fyzické a administrativní bezpečnosti a ochrany osob. Testuje reálné zabezpečení objektů....
Mar 30, 2015 Kliknuto: 0 PageRank: 0

Kamerové systémy

Kamerové systémy přes internet online. Instalace kamerových systémů po celé ČR. IP kamery, ANTIVANDAL provedení, skrytá technika, noční vidění - kamerové systémy. rn
Sep 3, 2008 Kliknuto: 2 PageRank: {no_pagerank}

{top}