wedos

Služby

Ing. Marta Podstavská

Komplexná projekčná a achitektonická činnosť, technické poradenstvo a vybavovanie stavebného povolenia. Projektovanie všetkých typov stavieb
May 13, 2012 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Jazyková škola NewtonHouse

Nabízíme kurzy obecné angličtiny, konverzace s rodilým mluvčím, tématické workshopy, kurzy typu "one-to-one", malé skupinky a důraz na mluvení a slovní zásobu.
Jul 17, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Kameraman-Praha.cz

Video a audio záznamy konferencí. Natáčení moderovaných rozhovorů. Reportáže z firemních akcí a svateb. Dvoukamerové natáčení videoprezentací, čtecí zařízení, vlastní atelier.
May 23, 2013 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Kompletní servis pro firemní akce, barmanská show, catering

Zabýváme se pořádáním cocktail party, barmanské show, zajišťujeme mobilní cocktailové bary, míchané nápoje, barmany, hostesky, barmanky, DJ, go-go tanečnice, full servis v oboru barmanstv aj.
Mar 25, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

mp3 karaoke jukeboxy, elektronické šipky

Pronajímají se mp3 karaoke jukeboxy, elektronické šipky, kvizové automaty, kulečníky a stolní fotbálky. Musiboxy a ostatní automaty pronajímáme za velmi výhodných podmínek.
Sep 1, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Oľga Zaťková - TERMÁL

Poskytujeme ubytovanie v Podhájskej, pri návšteve termálneho kúpaliska, ubytovanie, zabezpečujeme dopravu osôb po celej SR, ČR, Poľsko, Rakúsko,
Jul 24, 2012 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Ortopedické nohavičky

Výroba a distribúcia ortopedických nohavičiek Sendy a Zuzana, s možnosťou objednať a zakúpiť si výrobok v e-shope. Kolekcie detskej kozmetiky a hrejivých plyšákov so zvieracími motívmi.
Dec 20, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Prodej a nákup nemovitostí v Kroměříži - Veřejná realitní,

Zajistíme pro Vás nákup nebo prodej nemovitostí v Kroměříži a blízkém okolí. V oblasti realit si mimo jiné zakládáme na důsledné právní ochraně účastníků.
Oct 16, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Půjčovna lešení, Pronájem, Malby, Nátěry

Půjčovna lešení své služby poskytuje v lokalitě Praha a Středočeský kraj. Naše půjčovna lešení nabízí pronájem pojízdného hliníkového lešení. .
May 30, 2011 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Roman Bambásek, R-Střechy

Naše firma provádí rekonstrukce a realizace sedlových a plochých střech,tesařské pokrývačské klempířské práce.Drobné zednické
Nov 22, 2012 Kliknuto: 3 PageRank: {no_pagerank}

Sanační práce, úprava a čištění vod, realizace staveb, ekol

Ekosystem poskytuje odstraňování ekologických zátěží průmyslových podniků, likvidaci následků havárií způsobených únikem škodlivin do horninového prostředí.
Jun 8, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Virtuální kancelář v Praze

Služby virtuální kanceláře, krátkodobé pronájmy jednacích prostor v centru Prahy se službami recepce. Sídlo pro společnosti Praha 1 až 10.
Apr 19, 2011 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Related Categories

Služby — 6792

Sousední kategorie


{top}