wedos

745x100cz.png

Výroba

Potisk pásek — 13

ATELIER DREVON- ART

Stránka obsahuje umeleckú drevorezbu: Drevené sochy, ľudové obrazy, sakrálnu drevorezbu, črpáky, drevený riad, vyrezávané rámy na zrkadlá a iné hodnotné výrobky.
Feb 23, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Ateliér Kvíčala – stojánky, leporela, pasparty

Výroba zboží z papíru - stojánky a leporela, zasklené otevíratelné pasparty. Stojánky a leporela nabízíme v mnoha variantách, zhotovíme i klientův vlastní návrh.
Jun 3, 2011 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

ATELIÉR Q

Ateliér Q ... skleněný svět malých velkých radostí... Výroba dekorativního skla a šperků metodou fusing - spékání plochého skla, vinutých perel, bižuterie a vitrážových šperků z minerálů.
Sep 7, 2011 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Ateliér Skleněnka

Sdružení pro design, vitráže a zpracování plochého skla. Nabízíme design vitráží a lamp, Tiffany lampy, vitráže, pískování, ohýbání skla, spékání skla (fusing) a bezplatné technické poradenství.
Feb 26, 2009 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

AWAC, spol. s r.o.

Zakázkové řezání vodním paprskem v Plzni, Praze a Brně. Dodávky, montáž a servis CNC dělících strojů.
Feb 12, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Balící stroje, obaly

Výrobci papírových obalů, zásobujeme tuzemské výrobce, distributory, e-shopy, potravinářské prodejny, velkoobchody, papírnictví a jiné dodavatele výrobků.
Feb 4, 2010 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

BARTH - media, a. s.

Výroba reklamního materiálu, tisk plakátů, celoplošná reklama, pásová reklama, reklama na mostní konstrukce, reklamní dárkové a propagační předměty, signmaking, city - light vitríny, grafické studio
Jul 10, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Beck International, s.r.o. - technologie zítřka

Společnost Beck International, s.r.o.je průkopníkem nových technologií. Produkty od Beck International se zabydlely v nejedné domácnosti a pochvalují si je statisíce spokojených klientů.
Oct 29, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Bertone CZ s.r.o.

Bertone CZ s.r.o. Výroba a prodej plastových karet. Plastové karty nejrůznějších druhů. Identifikační, klubové, slevové, reklamní, bankovní, V.I.P. karty.
Sep 6, 2008 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

Besmont s.r.o.

Jeřáby s 25 letou tradicí od specialisty na zdvihací a manipulační techniku. Nabízíme široký sortiment dodávek všech druhů jeřábů. Vyrábíme standardní jeřáby moderní a lehké konstrukce.
Jun 29, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Betaz s.r.o.

Výrobci papírových obalů, zásobujeme tuzemské výrobce, distributory, e-shopy, potravinářské prodejny, velkoobchody, papírnictví a jiné dodavatele výrobků.
Jan 29, 2010 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

Bezpečnostné dvere

Vyrábame bezpečnostné dvere. Ponúkame aj protipožiarne dvere vlastnej výroby. Výroba bezpečnostných a protipožiarnych dverí BEDEX bola zahájena na prelomu rokov 1993 a 1994.
Mar 13, 2012 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Sousední kategorie


{top}