wedos

Chaty k pronájmu

Chaty k pronájmu

Alenčina chaloupka - ubytování v Českém ráji

Chalupa nabízí ubytování pro 6-8 osob v Českém ráji. Možnost turistiky, cykloturistiky, návštěvy hradů, zámku,skalních útvarů, lyžování.
Mar 5, 2011 Kliknuto: 3 PageRank: {no_pagerank}

CA Chatař - chaty a chalupy

Chaty a chalupy k pronájmu, sruby, dřevěnice. Ubytování po celé ČR, dovolená v létě u vody, v zimě v českých horách.
Nov 2, 2009 Kliknuto: 23 PageRank: {no_pagerank}

CA Tippobyt

Pronajímáme chaty a chalupy na Silvestr. Silvestr na horách. Specializujeme se na Silvestrovský pronájem chat a chalup v České republice a na Slovensku.
Jun 20, 2011 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

Chalupa - Bílé Poličany

Nabízíme levné a příjemné ubytování v Podkrkonoší přibližně 8 km jižně od Dvora Králové nad Labem. Chalupa se nachází na ideálním místě k poznávání krás nedalekého okolí.
Jan 26, 2010 Kliknuto: 7 PageRank: {no_pagerank}

Chalupa Český ráj

Pronájem roubené chalupy v Českém ráji, komfortní ubytování v chalupě po celkové rekonstrukci, nabídka dovolené v soukromí roubené chalupy uprostřed klidné staročeské návsi v památkové rezervaci.
Jan 2, 2009 Kliknuto: 24 PageRank: {no_pagerank}

Chalupa Morávka - ubytování v Beskydech

Chalupa Morávka poskytuje ubytování na dvou chalupách prostředí Beskyd.Nabízí se možnost objednat chaty najednou.Pobyt na chalupách můžete využít pro relaxaci,s rodinou, přáteli nebo k firemním akcím.
Mar 9, 2012 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

Chalupa U Popelků - ubytování

Chalupa U Popelků se nachází v Jiříkovicích na Českomoravské Vysočině asi 4 km od Nového Města na Moravě. Pokud hledáte ubytování v Novém Městě na Moravě a jeho okolí, je naše chalupa ideální volbou!
Feb 7, 2010 Kliknuto: 4 PageRank: {no_pagerank}

Chalupy k pronajmutí Zlatník, dovolená v ČR

Nabízíme stylové chaty a chalupy k pronajmutí v Jizerských horách.Týdenní i víkendové pobyty v našem rekreačním středisku Zlatník – to je Vaše krásná dovolená v ČR.
Sep 28, 2008 Kliknuto: 12 PageRank: {no_pagerank}

Chata Eiland k pronájmu

Moderně vybavená rekreační chata pro celkem 5 osob + 2 přistýlky, uprostřed pohádkové krajiny CHKO Labské pískovce. Samostatné stravování v kompletně vybavené kuchyňce. Vlastní velký venkovní...
Apr 13, 2008 Kliknuto: 42 PageRank: {no_pagerank}

Chata Krpáčovo - ubytování v Nízkých Tatrách na Slovensku

Ponúkame celoroční ubytování na soukromé chatě v překrásném prostředí Nízkých Tater na Slovensku. Nádherný výhled na hory, altán s posezením a krbem.....
Jun 19, 2012 Kliknuto: 4 PageRank: {no_pagerank}

Chata Lucie

Tato nově zrekonstruovaná chata pro max. 12 osob se nachází na v malebné oblasti u hory Říp a pouhých 30 minut od Prahy.
Mar 19, 2015 Kliknuto: 0 PageRank: 0

Chata Pohoda – levné ubytování Krkonoše

Chata Pohoda nabízí celoroční možnost ubytování v Krkonoších pro 6 - 10 osob (2 třílůžkové pokoje a možnost přistýlky pro 2 – 4 osoby).
Mar 8, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Sousední kategorie

Hotely — 348
Penziony — 310

{top}