wedos

Tepelná čepadla

Tepelná čepadla

2K Energy s.r.o.

Společnost 2K Energy s.r.o. nabízí nízkoenergetická řešení vytápění pro bytové domy, rodinné domy i další budovy. Svým klientům pomáhá vyřídit dotace v programu Zelená úsporám. Kromě tepelných...
Dec 18, 2014 Kliknuto: 1 PageRank: 2

Abastor heating solutions - Ekologický dodavatel tepla a TUV

Abastor heating solutions je ekologickým dodavatelem tepla a teplé užitkové vody (TUV). Nabízí komplexní systémové řešení pro vytápění a ohřev TUV pomocí tepelných čerpadel.
Dec 4, 2009 Kliknuto: 13 PageRank: {no_pagerank}

ADP CZ - tepelná čerpadla

ADP CZ dodává ověřené alternativní zdroje energie u kterých měříme efektivitu a výkon - tepelná čerpadla, soláry. Tepelná čerpadla Mitsubishi, Viessmann, IVT. Solární systémy Regulus a Viessmann. Dod
May 15, 2012 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

Arktis - tepelná čerpadla

Firma Arktis Servis již od roku 1990 dodává na trh tepelná čerpadla, klimatizační jednotky a průmyslové chlazení. V současnosti prodáváme především tepelná čerpadla známé značky Fujitsu.
Feb 10, 2011 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Ave Solar s.r.o

Tepelná čerpadla, solární termické systémy, kotle na plyn a tuhá paliva splňující 3. a vyšší emisní třídu. Jednotlivé komponenty, ale také komplexní řešení úsporných topných systémů a zdrojů.
Sep 27, 2013 Kliknuto: 2 PageRank: {no_pagerank}

Čerpadla

Čerpadla – zabýváme se prodejem, servisem a kompletací čerpadel. Zaměřujeme se na horizontální kozlíková čerpadla, ponorná kalová čerpadla a další.
Feb 21, 2012 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Cukrářské chladicí vitríny – JUKA

chladicí technika, mrazicí technika, chladicí vitríny, chladicí skříně, distributory zmrzliny
Jul 2, 2013 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

DPB.cz - Vrty pro tepelná čerpadla

Vrtané studny, jádrové vrty, plynové vrty, odplyňovací vrty, degazační vrty, tamponážní vrty, likvidace vrtů, měření metanu, metan screening, preventivní opatření proti výstupu metanu
Feb 13, 2010 Kliknuto: 9 PageRank: {no_pagerank}

free download file recovery

Website accommodates business-like and casual to design file recovery for windows courseware that reshuffle missing photos and music folders.
Mar 16, 2011 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Josef Roznicek Ciat

Naše firma se zabyvá montaží a rekonstrukcemi inzenyrskych síti,topením, kanalizací, vodou, tepelnymi zdroji, tepelnymi cerpadly a rekonstrukcemi bytů.
Jan 19, 2010 Kliknuto: 3 PageRank: {no_pagerank}

Kompresorové topné zařízení ENE-MA

Jedná se o zcela převratný výrobek z oboru ekologicko ekonomického topení. Topný systém ENE-MA při příkonu 1 KWH vyprodukuje 3 až 4 KWH tepelného výkonu, avšak bez nutností použití primárních zdrojů.
Sep 10, 2013 Kliknuto: 12 PageRank: {no_pagerank}

Průmyslová čerpadla, hřídelové spojky

Vážení návštěvníci, představujeme Vám společnost Fluiten-Vikov, s.r.o., která se primárně zabývá utěsňováním rotačních hřídelů strojů jako jsou čerpadla, míchadla nebo ventilátory.
Jan 21, 2011 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

Sousední kategorie

Kompresory — 9
Lešení — 0
Váhy — 3

{top}