wedos

Dům, byt a zahrada

5D ateliér - strojírenství

Komplexní služby v oblasti strojírenské výroby. Umíme s kovem cokoliv - od návrhu designu, konstrukci, po malosériovou až velkosériovou výrobu. Výrobu dokážeme operativně přizpůsobit.
Jan 26, 2012 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

A + A VAMA

A + A VAMA provádí renovace parket. Pokládka, broušení, tmelení a lakování parket. Rekonstrukce dřevěných podlah. Plovoucí podlahy laminátové i s dřevěnou dýhou. Rekonstrukce bytů.
May 21, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

A je to O.K.

Zdeněk Sadovský - stavební firma: Zateplování, Zednické práce, omítky, Zámkové dlažby - ploty, Výměna oken, dveří, Kanalizace - drenáže, Demolice, odvoz odpadu
Apr 15, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

A-Rol Šruc - garážová vrata

Specializujeme na výrobu garážových vrat, bezpečnostních mříží, či kovovýroby. Pracujeme s kvalitním materiálem a moderní technologií. To vše za rozumnou cenu.
Aug 3, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

ab concept & design s.r.o. - realizace interiérů na klíč

Zajišťujeme kompletní řešení interiérů, služby architekta a dodávku veškerého sortimentu nábytku včetně doplňků. Vybavení domů, bytů, penziónů i hotelů.
Jul 26, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

AB Parket - parkety, podlahy a stěrky

Firma AB Parket nabízí široký sortiment klasických, tropický i plavoucích podlah té nejvyšší kvality. Prodáváme a montujeme výrobky za dobré ceny, výborné kvality a s dlouhodobou zárukou.
Mar 8, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Aba podlahy

Pokládka a prodej podlah - Laminátové i dřevěné plovoucí podlahy, klasické a exotické parkety, pvc, vinil, marmoleum, koberce, korek. Vyrovnání podkladu, měření vlhkosti betonových a anhydritových p
Jan 14, 2011 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

ABeCeDe - schody, schodiště, zábradlí

Návrh, výroba, realizace a montáž schodiště a zábradlí. Modulová, vřetenová, kombinovaná montovaná schodiště ABeCeDe, nebo jejich komponenty, schody od návrhu po prodej, či montáž po celé republice.
May 12, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

ABPLAST, s.r.o.

Vyrábíme plastové i laminátové bazény, zastřešení bazénů, čov - čistírny odpadních vod, jímky, septiky, plastové nádoby na zakázku.
Aug 19, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

AC SOLAR s.r.o. - montáž solárních panel

Dodáváme solární systemy na klíč. Zařídíme veškerou administrativu, dodání, montáž i servis. Exkluzivní zastoupení některých značek panelů Vam zajistí nižši cenu, než stav. typu "udělej si sám".
Jun 15, 2009 Kliknuto: 1 PageRank: {no_pagerank}

AGE interier - kuchyně a skříně

Kuchyňské studio AGE interier navrhuje,vyrábí a montuje kuchyňské linky z nejkvalitnějších materiálů výhradně české a západoevropské výroby.
Mar 20, 2009 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Agentura bydlení

Provádíme výstavbu rodinných domů na klíč - montované domy, nízkoenergetické a inteligentní dřevostavby, zděné domy, drobné podzemní stavby, montované dvojdomky, bytové domy.
Oct 25, 2010 Kliknuto: 0 PageRank: {no_pagerank}

Sousední kategorie


{top}